Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Zbiórka karmy „Dla Psiaka i Kociaka”

Zbiórka karmy „Dla Psiaka i Kociaka”

 

Jak co roku w naszej szkole Mały Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy oraz innych artykułów dla psów i kotów znajdujących się pod opieką między innymi Stowarzyszenia „Kudłaty Przyjaciel”, Biłgorajskiego Azylu - Adopcja Zwierząt oraz Katarzyny Karwat – wolontariuszki na rzecz zwierząt. To wspaniała inicjatywa, podczas której uczniowie klas 1-3 wraz z nauczycielami wspólnie zbierali produkty pozwalające przetrwać zimę bezdomnym psiakom i kociakom. Do akcji włączyła się spora część uczniów i uzbierano mnóstwo karmy oraz koców, które zostały przekazane Fundacjom. Pomoże to przetrwać podopiecznym w trudnym dla nich czasie. Akcja uświadomiła uczniom jak ważne jest pomaganie bezdomnym zwierzętom i to, że dzięki nim poprawi się los psów i kotów przebywających w schroniskach. Jest to piękny gest solidarności i troski o zwierzęta.

 

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Czajkowska, Aneta Olszewska

Data dodania: 2023-11-20 08:53:37
Data edycji: 2023-11-20 08:54:56
Ilość wyświetleń: 119

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej