Laureaci konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”

W dniu 12.12.2014r. odbyło się wręczenie nagród VII edycji konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze” .
W konkursie brało udział 139 szkół podstawowych z Zamojszczyzny, nadesłano 410 prac.
Uczennice naszej szkoły: Barczewska Maria kl. IVb, Rogala Julia kl. IVb i Szopińska Wiktoria kl. IVb
zostały nagrodzone na uroczystości odbywającej się w Ośrodku Ruchu Drogowego przy Zespole Szkół
w Suchowoli. Uczennice wykonały prace plastyczne poświęcone tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Praca Wiktorii Szopińskiej jako jedna z 12 innych została wybrana do kalendarza na rok 2015.
Laureatki otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz nagrody w postaci: kalendarzy, plecaków szkolnych
i kamizelek odblaskowych.
Opiekunem w przygotowaniu prac plastycznych dziewcząt była pani Alina Czyżyk.
Tekst i zdjęcia: Aleksander Pańczyk
Data dodania: 2023-12-03 10:09:25